Dom ProduktyDrive In Racking

S235JR Napęd materiału przez regały paletowe o dużej gęstości w magazynie

Chiny Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd Certyfikaty
Good services and efficient works,I'd like to cooperation with them, it's my best eyes in china.

—— Ms. Susan

We believe in your profession. Loved to work with your team.

—— Ruby X.

Im Online Czat teraz

S235JR Napęd materiału przez regały paletowe o dużej gęstości w magazynie

S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse
S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse

Duży Obraz :  S235JR Napęd materiału przez regały paletowe o dużej gęstości w magazynie

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Huade
Orzecznictwo: RMI, ISO9001, ISO14001, ISO18001
Numer modelu: Regał paletowy - wjedź / przejedź przez stojak
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 20 ton
Cena: 40~ 100 USD/ pallet location
Szczegóły pakowania: Jednorazowe opakowanie, 25 ton / 40 GP
Czas dostawy: 20 ~ 120 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 5000 ton / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
materiał: S235JR Zakres: Napęd magazynowy przez regały paletowe
Kolor: Do ustalenia przez klienta aplikacji: Magazyn
Nazwa: Przejazd przez regały paletowe certification: RMI, ISO9001
High Light:

przejechać przez regały

,

wjechać na regały paletowe

Wjedź do regałów - przejedź przez system regałów - system regałów do magazynowania palet o dużej gęstości w magazynie

Napęd w stojaku to system magazynowy o wysokiej gęstości stosowany w magazynach do przechowywania palet na zasadzie pierwsze wejście / ostatnie wyjście (FILO). Palety są ładowane i odbierane z przedniej części regału, a wózki widłowe wjeżdżają bezpośrednio do wnęki regału, aby dostać się do przechowywanego produktu. Ostatnia załadowana paleta staje się pierwszą dostępną paletą, tworząc gęstszy i równomierny ładunek w ograniczonej przestrzeni magazynowej.

W porównaniu z konwencjonalnymi systemami selektywnych regałów, taką samą ilość miejsca można uzyskać w znacznie ciaśniejszym obszarze z napędami o dużej gęstości lub systemami.

Przejazd przez regały działa podobnie, ale przechowuje palety na zasadzie „ pierwsze weszło / pierwsze wyszło” (FIFO). Palety są ładowane po jednej stronie regału i odbierane z przeciwnej strony.

Tradycyjny regał paletowy to świetne rozwiązanie do przechowywania wielu różnych magazynów i centrów dystrybucyjnych. Jeśli jednak masz dużo zapasów, które regularnie się zmieniają, wjedź lub przejedź przez stelaż to rozwiązanie do przechowywania o dużej gęstości, które możesz rozważyć na poważnie. Podczas gdy tradycyjne statyczne przechowywanie regałów pozwala na wiele rzędów regałów paletowych z przejściami między poszczególnymi rzędami, wjazd i przejazd regałami pozwala na znacznie gęstsze ułożenie przechowywanego produktu. Zarówno wjazd, jak i przejazd przez systemy regałów umożliwiają bardziej wydajne wykorzystanie dostępnej przestrzeni niż tradycyjne systemy regałów selektywnych z wieloma korytarzami.

Regały magazynowe o dużej gęstości działają przy użyciu standardowych stojaków do palet w połączeniu z szynami lub prościej, szynami do przechowywania ładunków paletowych w bardzo gęstej konfiguracji. Kluczowa różnica między tymi regałami a selektywnymi regałami paletowymi polega na tym, że wózek widłowy działa wewnątrz samego regału i nie ma określonych pasów między rzędami. Wózki widłowe wchodzą do poszczególnych pól regału, a same pola mogą być tak długie lub tak krótkie, jak potrzeba.

Napęd w regale i przejazd przez systemy regałów skracają czas przechowywania i wyszukiwania, jednocześnie zwiększając wydajność i wydajność pracowników. Nie tylko przynoszą korzyści dla twoich operacji, ale mogą również obniżyć wynik finansowy, zapewniając więcej miejsca do przechowywania za dolara wydanego na regały. Ponieważ regały te zapewniają bardziej równomierny ładunek w ograniczonej przestrzeni magazynowej, operatorzy wózków widłowych pracujący w systemie stają się bardziej wykwalifikowanymi kierowcami. Oprócz tych korzyści, weź to pod uwagę - wjazd i przejazd przez systemy są bardzo energooszczędne. Ponieważ produkt jest tak gęsto obciążony w tego rodzaju systemie, między paletami jest mniej powietrza do ogrzania lub chłodzenia, a wózki widłowe nie muszą jechać tak daleko, aby podnieść lub umieścić ładunki, zużywając w ten sposób mniej paliwa.

Szczegóły kontaktu
Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tingting Li

Tel: +8613218098210

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)